wtorek, 28 listopada 2017

"Marcina Lutra myśli (nie)znane" prezentem na Mikołajki!

Zrób sobie albo wyjątkowej dla Ciebie osobie niecodzienny prezent na Mikołajki! W Jubileusz 500-lecia Reformacji poznajcie wittenberskiego Reformatora jako (nie)zwyczajnego człowieka i odkryjcie reformacyjne korzenie wielu polskich powiedzeń! To może być świetna lekcja historii i kultury na zbliżającą się zimę! Jeszcze nie jest za późno, by nabyć ten wyjątkowy prezent...
Sprzedaż książki prowadzą księgarnie parafii ewangelickich w poniższych miastach:
Syców, Karpacz, Jelenia Góra, Szczecin, Świdnica, Jawor, Legnica, Zielona Góra, Kłodzko, Wrocław, Lubań, Lublin, Łódź, Koszalin, Poznań, Kraków, Wisła-Centrum, Zabrze, Pszczyna, Suwałki, Pisz, Mikołajki, Białystok, Giżycko, Kętrzyn, Ostróda, Mrągowo, Olsztyn, Szczytno, Pasym i Nidzica.
Ponadto, publikację można nabyć w cieszyńskiej księgarni chrześcijańskiej WARTO. Dystrybucję do kolejnych parafii za atrakcyjną cenę prowadzi ks. Sebastian Kozieł z Jeleniej Góry-Cieplic pod numerem telefonu: 75 642 66 67 i adresem e-mail: cieplice@luteranie.pl oraz sebastian.koziel@luteranie.pl . Wydana książka czeka na Ciebie w salonach Empik i księgarniach PWN na terenie całego kraju oraz:

AROS 

T_K D_K 

EDYP 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz