środa, 28 czerwca 2017

Promocja książki na Targach Możliwości w Cieszynie

Kamil Basiński, autor "Marcina Lutra myśli (nie)znanych", promował swoją książkę na Targach Możliwości w Szkole Podstawowej Towarzystwa Ewangelickiego w Cieszynie (Plac Kościelny 5), zorganizowanych w ramach Ewangelickich Dni Kościoła 18. czerwca. Oto jego krótka relacja:

"Ten dzień przyniósł wiele niespodzianek: od spotkań z Czytelnikami książki po pozyskiwanie jej nowych Nabywców. Spotkałem się z ogromem spontanicznej życzliwości obcych mi Osób, która wzruszała od pierwszej godziny obecności na stanowisku. Przychodzili też Czytelnicy, którzy pragnęli wymienić się swymi krytycznymi uwagami ze mną. Za wszystkie dziękuję! Konstruktywna krytyka jest o wiele cenniejsza od pochlebstw. Przy tej okazji pragnę złożyć serdeczne słowa podziękowania proboszczowi jeleniogórskiej parafii ewangelicko-augsburskiej, ks. Sebastianowi Koziełowi, za udostępnienie mi miejsca na stoisku parafialnym. Wsparcie, jakie otrzymałem i nadal otrzymuje z jego strony, uskrzydla. Słowa wdzięczności kieruję także do Parafian z Jeleniej Góry-Cieplic, gotowych pomóc mi w każdej chwili podczas Ewangelickich Dni Kościoła. Nawet w najmniejszym stopniu. To dzięki Ich ofiarności, bezinteresowności i wierze w sens powodzenia projektu kolejne egzemplarze książki były dostarczone bezkolizyjnie na czas, co przełożyło się na sprzedaż 130 egzemplarzy, czyli 2,6% całego nakładu. Miałem niepowtarzalne szczęście i zaszczyt trafić na tak wspaniałe i otwarte Osoby!"

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z promocji książki 18.06.2017 na Targach Możliwości w Cieszynie...

Na stoisku parafii jeleniogórskiej...
Autor przygotowany od pierwszej minuty...
Dziennikarz z lokalnej rozgłośni radiowej o wyjątkowość projektu K. Basińskiego i "Marcina Lutra myśli (nie)znanych".
W trakcie wywiadu K. Basiński wyjaśnił konieczność odmitologizowania i oddemonizowania postaci Marcina Lutra.
Jedynie rozmawiając o zaletach i wadach Reformatora, czyli kompleksowości jego człowieczeństwa, czynimy Go osobą wiarygodną i rozumiejącą w pełni złożoność życia.
Stoisko odwiedzili Czytelnicy "Marcina Lutra myśli (nie)znanych"...
...A także Osoby, których porwała koncepcja przedstawienia Reformatora jako człowieka kochającego życie.

Z wielką radością informuję, że "Marcina Lutra myśli (nie)znane" są dostępne w kolejnych parafiach ewangelicko-augsburskich na terenie RP: w Zabrzu, Tychach, Pszczynie, Poznaniu, Piszu i Mikołajkach. Publikację można nabyć w księgarni chrześcijańskiej WARTO w Cieszynie, a ponadto w sieci Empik oraz innych księgarniach internetowych. Miłej lektury!

  Dodatkowo można kupić publikację na tych stronach po atrakcyjnych cenach:

PROFIT24

LITERACKA_PL

KSIEGARENKA_24

CHODNIK_LITERACKI

DOBRE_KSIAZKI

MESTRO

POCZYTAJ_PL

ZNAK_PL

ABC_KSIEGARNIA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz