sobota, 13 lutego 2016

O współtworzeniu i współfinansowaniu książkiDlaczego zbiórka pieniędzy? To proste! 
  • Ten pomysł stanowi jedną ze składowych konceptu mojej książki jako platformy informacyjnej. Jeżeli ktoś zechce być zaangażowany finansowo w powstanie „Marcina Lutra w cytatach”, oczekuje wiadomości na temat produktu: z jakiej okazji powstaje, co zawiera, kto go (współ)tworzy itd. 
  • Poza tym, datki umożliwiają poszerzenie kręgu zainteresowanych moim projektem na rok 2017. Nie ogranicza nas zasięg informacji podawanych z ust do ust, że znajomy czy znajomy znajomego chce wydać książkę. Każdy w dowolnej chwili ma szansę partycypować w powstawaniu zbioru cytatów doktora Lutra do końca grudnia 2016, wpłacając dowolną kwotę z dopiskiem „książka 2017” na podany w Zakładce O książce numer konta. 
  • Po trzecie, osoba współfinansująca „Marcina Lutra w cytatach” będzie mogła być dumna, że osobiście przyczyniła się do rozwoju i tak nie najwyższego czytelnictwa na rodzimym rynku wydawniczym. 
Szanowni Państwo, uwierzcie zatem w moc tak zwanej symbolicznej kwoty, bo ta zwielokrotniona dobrą wolą potrafi zdziałać cuda!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz